Tuesday, 3 December 2013

Thanksgiving, UUS PERE, Black Friday Shopping.

Liiga kaua olen seda postitust edasi lükanud, aga siin ta nüüd lõpuks on. 

Alustan sellise random asjaga, et eelmine esmaspäev õppisime health tunnis kuidas inimest elustada, saime mingid naljakad nukud endale harjutamiseks ning läbisime oma eksamid. CPR, breaths and AED.

Reedel oli meil kossumäng, Varsity mängu ajal istusime sõbrannadega ning naersime. Mingid Zaci sõbrad Hardingist olid ka seal, üks neist hammustas mind seljast ning muidugi kiljusin ma üle võimla. Õnneks oli parajasti halftime. Õnneks. Jap, oli huvitav aeg.   

Laupäeva hommikul oli meil kossutiimiga Shae majas hommikusöök. Väga palju head toitu oli. Hea seltskond. Treenerid ning peaaegu kõik tiimiliikmed. Shae maja oli hiiglaslik. Ta on ilmselt kõige rikkem inimene, keda ma tean siin läheduses. Neil oli tagaaias suuuur bassein ning tiik. Hoovis jookseb kodusiga ringi, naljakas :D. Kerry ning Brooke hakkasid mingiaeg stingpongi mängima, ehk nagu ping ball, aga iga kord kui võitja punkti saab, võtab ta palli ning üritab selle vastasele minireketiga?(kuidasiganes seda asja kutsutakse) vastu selga lüüa. Kerry seljal olid hullud punased laigud pärast. Valus, aga naljakas. 


Veidi aega tagasi olid meil ka freshmen(9ndikud, kuid nad on Eestis rohkem võrdsed 8nda klassiga) mängud tiimiga, kuigi ma freshmen pole, siis treener lubas mul mängida, et saaksin rohkem mänguaega. Esimene mäng oli @Harding esmaspäeval. Väga tasavõrdne. Seis oli 15-15 ning 5 sekundit oli veel mängida, meie mängija tegi vea, vastastiim sai ühe free throwi ning nad võitsid 15-16. 
Sõitsime parajasti sellele mängule, lülitasin oma telefoni sisse ning vaatasin, et mu vabatahtlik oli mulle smsi saatnud, et kõigile oleks okei, kui ma juba täna sisse koliks. Niiet Sheryl kirjutas mulle, et helistaksin talle peale mängu ning pakiksin oma asjad. 
Veidi põdesin, et mis siis, kui ma liiga excited olen asju pakkides, aga tunni ajaga olid mu 7-8 kotti koos. Sheryl tuli järgi mulle ning juhatasin teed oma uude koju. Brooklynni juurde. Perekond Beard'id. 

Sinna saabudes tundsin juba üsna koduselt end, hetkel sheerime tuba Brooklynniga, ennem oli mul enda tuba. Mu kohe-kohe 17 aastase hostõega. Õhtul juba vaatasime ühte filmi Thanksgivingust. Charlie Brown-Thanksgiving vms. Saime hilja magama. 


Loo perevahetuse põhjuste kohta kustutasin ära. 


Õnneks on mu vabatahtlik niinii tore ning me saame superhästi läbi. Mul on meeltult hea meel, et ta mu area rep on. Peale seda, kui talle kõik jälle ära sain rääkida, mõistis ta õnneks, et perevahetus oleks siiski parim lahendus. Ta rääkis hostemaga ning hostema ütles, et ta oli ise ka seda mõelnud, kui nägi, et mulle üldse nende lastega aega ei meeldi veeta, sest nad on siiski osa perest. 

Peale seda, kui pere teada sai, et tahan ära kolida nende juurest, muutusid meie suhted veidi. Eriti hostõe Marissaga. Hostemaga saime endiselt normaalselt läbi, vb isegi veidi paremini kui tavaliselt. .. 

*Kustutatud*


Kirjutan lähemalt ka uuemast perest. Perekond Beard. Loud and crazy nagu nad ise kirjeldavad end. Meeletult rahul olen selle perega siiamaani. Isa Will töötab raadios, ta on ülihea huumoriga mees. Pidevalt nokib mu kallal ning teeb nalja. Ema Regina ehk Gina, ülimalt sõbralik ning hoolitsev isiksus. 
Nüüd on mul pisem vend Adam, 11 aastane. Väga energiline kuju. 
Siis on veel mu hostõde Brooklynn, kes oli mu sõbranna juba varem. Mängis kossu ka, ennem kui ta veel vigastatud polnud, see hooaeg ta enam mängima ei saa :(. 
Ta on ülimalt positiivse energiaga inimene, nagu tegelikult terve see pere, väga jutukas. Läbi saame me väga hästi, oskame üksteist naerma ajada ning kiusata. 
Vägagi aktiivsed on nad ka, pereelu on üsnagi korraldatud ümber laste. Brooklynn nt mängis sügisel võrkpalli, nüüd korvpall, teeb muusikalis kaasa ning käib laulmas. Adam mängib jalgpalli, pesapalli, korvpalli ning midagi teeb ta veel. 
Will on minu kooli kossu homemängudel see isik,kes kommenteerib ja teadustab.
Vanemad käivad meie mänge vaatamas, mitte nagu mu eelmine hostpere, kes isegi ei tulnud mu esimesele ametlikule kossumängule. Ma ise niiväga ei hoolinud, aga teiste vanemad, sõbrad ning õpetajad olid väga üllatunud ja vaatasid veidi viltu sellele. Siin on see väga tavaline, et vanemad käivad kõiki laste mänge vaatamas, eriti, kui need toimuvad kodus.

Õpetajad, kellega rääkisin, et vahetan peret ning ehk saan Brooklynni juurde kolid, ütlesid, et nad on nii toredad ning aktiivsed ning mulle raudselt meeldiks seal. 
Ühel mängul nägin Zaci ema ning läksin temaga rääkima, sest polnud niii kaua näinud. Igatsen seda naist, ta on nii humoorikas ja no piisavalt b*tch ka tihtipeale. Igatahes.. ta ütles ka, et nad hoolitseksid mu eest paremini. Ainult tema suust kõlas see veidi teravamaid väljendeid kasutades. 


Teisipäeval oli meil järjekordne Freshmen game against Pleasant. Võitsime. 
Õhtul vaatasime Brooklynniga veel mingit filmi ning sõitsime ta pärisema juurde, kes elab linnas. Ta ema on väga huvitav tegelane, ülivinge naine. Täpselt selline vinge usa ema, nagu filmides. Nt ükskord ta viis Brooklynni ja ta sõbrad toiletpaperingule, ehk see tegevus, kus loobitakse vetsupaberit teisele aeda igalepoole, puudele jne. Ning pärast kiitis et: "guys, you did great job."
Thanksgivingu ajal rääkis, kui tubli sportlane ta oli koolis ning ütles, et ta polnud kunagi eriti tark, aga õnneks oli ta vähemalt ilus, niiet tarkus polnud nii tähtis. Ta on lihtsalt nii vinge karakter. 
Õhtul textis ta Brooklynnile, et Brooklynn, you are awesome. Sandra seems really awesome too, love you guys. 
See I love you kasutamine on minu meelest üsna overused siin ikka. Iga kõne lõppu öeldakse seda oma vanematele. Sõpradele karjutakse vahel lampi I love you,mis on omamoodi tore meeldetuletus, aga vahel on nii aru saada, et see pole üldse siiras ikka. 
Minu vastus üsna random inimestele on tavaliselt lihtsalt "Good" vms. Eestlane. Oleneb inimesest ja olukorrast. 


Kolmapäeval algas meil Thanksgiving break ehk kooli polnud. Trenn oli sellegipoolest. 
See päev tuli ka mitmeid külalisi, ei suuda nende kõikide nimesid meenutada. Uncle.. and aunt.. no ei suuda meelde tuletada neid nimesid. Üks onu ostis mulle 1 pound(453 g vist) suuruse Reese'si paki, kuna ma armastan neid ning ta ei suutnud mu nime meelde jätta, kutsus mind koguaeg Estonie. Win! Armastan Reese'sid. 


Mu pisike Reese cup

Ega me vist väga midagi peale söömise ning filmide vaatamise ei teinudki. Vaatasime Amie ning Meganiga( Brooklynni cousinid) filme. Mängisime Just Dance Wii abil ning õhtul otsustasime, et lähme kinno koos Brooklynni vanaema, vanaisa, Megani, Amie, Brooklynni ning Adamiga. Vaatasime multikat Frozen. Väga meeldis kõigile. 
Nägime kinos sõpru ka. 

Peale kino tuli välja, et peame veel poest läbi käima, sest Amie pidi mõningaid toiduasju ostma. Ahjaa. Mu hostõel on auto, mis on niiiniiihea. Igatahes läksime Krogerisse ning mul õnnestus veenda Brooklynn ühe sellise automaatse käruga sõitma, kuna muidu ta peaks oma karkudel ringi liikuma. Ta üldse ei tahtnud, aga oli siiski nõus selle elektrilise autoga sõitma. 
Minu jaoks oli see nii naljakas ning ma naersin nii palju, et pisarad voolasid mööda nägu ning palju polnud puudu, et ma seal poes maha oleksin istunud, sest ma ei suutnud edasi liikuda. Üks tädi hüüdis mulle, et räägi meile ka, mis nii naljakas on, me tahame ka naerda. Brooklynn ei arvanud, et see on üldsegi naljakas. Sõitsime ringi ning lollitasime. Nägime mu vabatahtlikku Sherylit ka. 
Ostsin Ben&Jerryt ning Reese'si küpsiseid. Nom nom. 


Mu õnnelik ori :)

Neljapäeval oli Thanksgiving day ning seega ka ainuke päev, kus meil trenni ega mängu polnud. Sport on siin väga väga oluline, nagu ehk aru olete saanud. Lõunal sõitsime Brooklynni ema Trina ning ning tema vanematega lõunale, väga palju head toitu oli jällegi. Enne toidu söömist palvetati ning tänati erinevate asjade eest, mis tegelikult ongi Tänupühade mõte. 
Kõik oli nii maitsev, aga kõhud olid väga punnis kõigil. Trina üritas teada saada, mis suurus riideid ma kannan, sest jõulud tulevad.
Autosõidud Brooklynniga on toredad karaoke maratonid. 

Tagasitulles oli meil varsti õhtusöök. Taaskord väga palju süüa ning jällegi kõik oli imemaitsev. Pumpkin pie, turkey, mashed potatoes with corn and so one and one.. 
Kella 6ks läksime Walmarti sest Black Friday shopping algas ehk väga palju soodsaid pakkumisi on igalpool. Inimesi oli küll palju, aga ootasin tegelikult hullemalt. Liigelda oli raske, kuid mitte võimatu. Nägime eelmist hostema ning Sandrat ka. Brooklynn nägi Marissat ka, ütles tsau talle, kuid Marissa ainult põrnitses teda ülbelt. So mature. 
Mina ei leidnud Walmartist midagi eriti, ostsin ainult 5 dollari eest ühe oma lemmikfilmidest "In Time". Järjekorrad olid pikad, kuid lõpuks ootasime vist ainult 20 minutit vms järjekorras. Polnud paha. 
Loomulikult otsustasid Megan ja Amie, et neil on midagi veel vaja, niiet ootasime neid. 
Üks pank, kellel on kontor Walmartis, jättis oma laudade peale kommid, niiet kõik võtsid kommi sealt ning tegid nalja, et röövime panka. 

Edasi sõitsime Kohlsi, kuigi see avati alles kell 8 ning meil oli u 25 minutit aega. Külmusime õues ning seisime järjekorras, et poodi sisse saada. Tundsin üsna totralt end, sest polnud nagu väärt seda see asi. Õnneks kui sisse saime, siis oli seal vähemalt väga palju asju väga heade hindadega. Kuna Kohlsis on kassasid ainult 2-4 vms siis järjekord oli ümber poe( kõlab imelikult, aga no poes tegi see lihtsalt suuuuure ringi ning algas pmst ukse juurest..). Meil oli Fast Line ticket ehk saime kiirkassasse, kuid lõppkokkuvõttes seisime ikkagi ilmselt üsna samakaua seal sabas. Umbes 40 minutit. 
Mu perele ei meeldinud see õhtul shoppamine, kunagi hakkasid ülihead pakkumised u 6 aeg hommikuti ning see oli nende meelest parem variant. 

Kõige naljakam oli minu jaoks see, kuidas mu hostisa oli pahur mu peale, et asju ostsin endale. Rääkis mulle pikalt ja laialt, et jõulud on tulemas ja niimoodi asjad ei käi, et ise ostan endale asju. Muidu teised ei saa midagi kinkida mulle. Jõudsime kokkuleppele, kuna ma väga väga väga tahan shoppama minna, siis ta annab mulle starbucksi kinkekaardi ning ma ei tohi raha ega pangakaarte kaasa võtta. Tema või Gina viib mu shoppama Columbusesse ning ma võin kõike proovida, aga osta midagi ei saa, pean näitama Ginale, mis mulle meeldib ning siis nad otsustavad, mida ma jõuludeks saan. Piinamine. 
Isale pakkus see ülimalt nalja, et ma shoppamist niipalju armastan, igaljuhul oli see üks huvitav vestlus. Laupäeval kutsus Brooklynn mind oma ema juurde kaasa. Võtsime minu filmi "In Time" ka kaasa ning vaatasime seda esimesena. Mulle niii nii meeldib see film ikka. Peale seda vaatasime "We're the Millers", mis oli ka päris hea. Palju lapsikuid nalju, aga naerma ajas ikkagi. Üleüldse naersime väga palju, panen endale siia mõned märksõnad kirja, et aasta pärast ka mäletaksin neid. "Big Larry, White Larry and Black Larry." Brooklynni ema Trina nimelt otsustas ükspäev, et muudab ühe oma koera nime Larryks, kuna ta on nii Larry nägu. Mulle ei jäänud teiste nimed meelde, niiet kutsusime kõiki koeri Larrydeks. 

Trina tegi pizzat ka meile, kuigi kõhud polnudki väga tühjad. 
Kui teine film läbi sai, vaatas Brooklynn kella ning meil oli ainult 17 minutit kella 12ni. Curfew on kell 12 ning nädalavahetustel tegelikult kell 1. Igatahes pidime me kell 12 kodus olema. Muidu on siin vanemad väga karmid selle kohapealt, et lapsed peale curfew'd enam väljas pole, sest kui politsei sind näeb, siis kutsuvad nad vanemad järgi ja ühesõnaga you're in trouble. Kütust juurde küll ei jõudnud võtta, aga jõudsime õigeks ajaks koju. 


*Reedel ja laupäeval olid samuti kossumängud @Elgin. Mina jälle mängida ei saanud, sest taaskord on mul see tore asi nimega shin splint, mis mu lihaseid luudest eemale tõmmata tahab. Seekord tahavad vanemad mind arsti juurde ka viia. Pole päris kindel, kuidas mu kindlustus töötab, aga no eks proovib järgi. 

Hostõel on kolmapäeval põlveoperatsioon.


Pühapäeva õhtul skypesime Karliga(VÕP Brasiilias), hostõde oli hullult excited. Teda ajas närvi, et me pool aega eesti keeles rääkisimine ning ta aru ei saanud. Eesti keel kõlas tohutult imelikult. Päriselt ka. Sõnad nagu rumal ja nigel näiteks. Nii veidrad, eriti nigel. 
Preston kutsus jalutama mind, aga ütlesin talle, et ma hetkel ei saa, skypen sõbraga.
AAAAAAAA. Üks vinge asi veel. Preston on nüüd pmst mu ületee naaber, Zac ja Jake elavad samal tänaval minuga, umbes 300 meetrit eemal ehk. Tegelikult on neid inimesi minu koolist veel, kes mu tänaval elavad, aga nendega eriti ei suhtle. 

Niiet me skypesime parajasti kui Zac lampi sisse jalutas meie tuppa ning ütles, et ma ikka jalutama tuleks tema ja Prestoniga. Skypesime veidi aega veel. 

Sain lõpuks sellele naljale ka pihta, et lasta usakatel hääldada väljendit "kaksteist kuud". Blond olen veidi. 


Brooklynn andis mulle oma talveriideid, sest mu eelmine pere ei viinud mind kunagi shoppama ja ma käisin pusaga ringi, kuigi väljas oli umbes 0 kraadi. Päris tore oli vahelduseks pusa, jopet, salli ning mütsi kanda. 

Jalutasime kuttidega ning nad muudkui lollitasid ja laulsid. Polnudki ammu nendega midagi koos teinud. For some reason pidin juba kell 9.30 kodus tagasi olema, harjumatu veidi veel, kui täpsed kellaajad ees on. 

Pisike vend ja ta saavutused
 Jessicaga niisama normaalsed olemas bussis 


Kuttide naljad.. ennem oli seal Math is everywhere, aga no heroiin on Marionis väga populaarne narkootikum, niiet close enough ilmselt. Siin kannavad väga paljud inimesed, kes sporti teevad koolis selliseid Varsity Jacketeid. 
Ma väga väga väga tahan endale ka sellist, üsna soojad asjad, kuid mitte eriti odavad. 
Mõte on selles, et igasuguste tegevuste eest saad sinna peale kooli tähti. Nt on olemas Academic Letter, mille saad, kui sul on head hinded, kui mängid Junior Varsity tiimis, saad ühe suure R tähe, kui mängid Varsity tiimis saad veel suurema R tähe. R tähe, sest minu kool on Ridgedale High School. FFA eest saab asju. Ning kõige alla kirjutatakse mis sportides sa Varsity tiimis oled. Proovisin Caitlyni oma selga. Väga pikaks venis see postitus, võid endale pai teha, kui kõik läbi lugeda suutsid. 

Pommitage endiselt küsimusi aski. 

www.ask.fm/ssannuuKirjutan siia enda jaoks mõned laulud ka ülesse, mis millegagi meenuvad. 

The wanted - Show me love


The monster-Rihanna, Eminem

Dark Horse - Juicy J, Katy Perry

Problem- D2B2 comments: