Tuesday, 28 January 2014

Tagantjärgi eksamitest ja snow day'dest

Mul on tunne, et iga kord alustan ma samamoodi. Sellega, et kuidas ma jälle kirjutada pole jõudnud.
Enamus sellest postitusest on kirjutatud juba mõni nädal tagasi(tegelikult lausa jaanuari algusest), kuid ei viitsi seda postitust enam draftina hoida lihtsalt, niiet otsustasin ta ikkagi vahepeal ära postitada. Väga uuemat infot siin pole, sest veniks nii pikaks see kõik jälle.

Üritan jätkata sealt, kust viimati pooleli jäi. Ilmselt on enamus teist uudistest kuulnud, et USA-s oli vahepeal korralik lumetorm. Siingi oli vahepeal päris korralik külmaperiood ning isegi lumi tuli maha. Kuna tuulekülma lubas -42 kraadi, siis polnud meil ei esmaspäeval ega teisipäeval kooli. Minu jaoks mõnus vaheaja pikendus.
Unerežiim polnudki veel paigas, niiet see sobis suurepäraselt.
Kolmapäeval oli küll juba soojem, seega kool toimus, kuid endiselt saime 2h delay ehk kool algas alles kell 10 ning kõik tunnid on lühendatud, 30 või 35 minutit ainult. Sellistel päevadel läheb kool ülikiiresti.
2h delaysid saime nautida terve selle nädala. Niii mõnus oli. See nädal oli küll väga kerge, kuid järgmine tuleb ilmselt vähe raskem kui tavalised koolinädalad, nimelt on eksamitenädal. Kõigil high schooli õpilastel on eksamid pea kõigis oma ainetes.
Minul siis: Contemporary World Issues- esimene osa sellest eksamist oli inimeste nimede ning nende kirjelduse matchimine. 35 nime&kirjeldust oli, õnneks ei pidanud midagi ise kirjutama, lihtsalt sobiva kirjelduse nimega ühendama. Esmaspäeval vaatama nende inimeste pilte ka ning peame teadma, kes need on. 35 hetkel(alates sügisest) uudistes olnud inimest põhimõtteliselt.
Algebra 2 CP- Matemaatika eksamis lubab meie õpetaja meil notese kasutada ehk ei tohiks väga raskusi valmistada see eksam.
Health- seal õnneks eksamit pole
Technical Communication 11 ehk inglise keel - Vocabulary osa tuleb kindlasti jube, sest pean palju uusi sõnu ja nende tähendused ära õppima, ega väga ei oota ka kõike seda romantismi, trensdenalismi ning dark romantismi osa ning kirjutamisosa, aga eks saab hakkama. Peab ju.
Art - Hetkel veel ei teagi, mis sinna eksamisse tuleb, kuid eksam meil on.
Lunch
Study Hall
Yearbook- mingisugune eksam
Biology Collage Preparation - Õnneks lubab mr.Wykoff mul õpikut kasutada selles eksamis, muidu oleks veidi hull lugu, sest bioloogia on siin ikka palju palju spetsiifilisem kui Eestis oli. (võrreldes põhikooli bioloogiaga)
Kolmapäeval oli jälle trenn peale kooli, nagu ikka. Neljapäeval pidin peale kooli bussiga koju tulema, õnneks Preston sõidab ka selle sama bussiga, niiet elasin üle. Veidi naljakas oli, kui bussijuht küsis minult, et kas mul note on, et tohin selle bussiga sõita. Põhimõtteliselt neil on sellised reeglid/seadused, et kui sa tahad nt sõbra juurde minna peale kooli, siis vanem peab kirjutama kirjakese, et ta on teadlik, et sõidad selle bussiga. Ütlesin, et tegelikult ma elan koos Adamiga... Üllatunud bussijuht lubas mu siiski bussi. Väheke awkward on kui kuuled mingilt 13 aastast poissi endast rääkimas kasutades sellised väljendeid nagu: she's so sexy, she's smoking hot. Help.
Hiljem oli varsity tüdrukutel homegame, JV mängu polnud. Võitsime. Reedel jälle trenn. Brooklynn sai ka lõpuks jälle trenni tulla, ta polnud novembrist saati trennis olnud vn reaalselt asju kaasa teinud, nii mõnus on, kui ta ka tagasi on.
Õhtuks olid meil plaanid, et läheme kinno mina, Brooklynn, Caitlyn(õe parim sõbranna), Andrew ning õe date Devin, keda ta tegelikult päriselt kunagi näinudki polnud. Veider.
Mina ja Brooklynn olime megaväsinud ning ei tahtnud üldsegi enam kinno Anchorman 2 vaatama minna. Juhtus aga hoopis nii, et kuna Caitlyn oli juustesse lokid teinud ja värki, siis ta ikkagi sundis meid minema. Lõpuks kujunes sellest päris fun õhtu isegi.

Kino pidi kell 7 algama, jäime veidi hiljaks niiet ootasime kaubamajas, kuigi niimoodi ma seda küll ei nimetaks, see koht on pmst väljasurnud, 4 poodi vist töötab terves hoones. Jooksime veits ringi seal, kuid turvatöötaja sai pahaseks, niiet lõpuks istusime lihtsalt toolidel ja tegime niisama nalja. Devin jäi veel rohkem hiljaks, seega otsutasime hoopis sööma minna, sest kõhud olid nkn kõigil tühjad. Kohtusime paari Devini sõbraga ka, huvitavad inimesed, teistsugused.
Üks ütles mulle, et ma näen välja nagu 84. No mida? Seejärel parandas end, et rohkem nagu 20. Sellest olid nad ka ülivaimustuses, et ma Euroopast pärit olen.

Ootasime surnud kaubanduskeskuses: paremal Caitlyn ning vasakul AndrewMinu jaoks käisime Subwayst läbi ning seejärel läksime Wendy'sse. (Järjekordne burgerikoht.) Nalja sai. Igalpool. Lollitasime ning üritasime awkwardiks teha asja. Caitlyn ja Andrew mängisid abielunõustamist vajavat paari ning üsna koomiline õhtu oli.

Lõpuks käisime veel Starbucksis. Niipea kui oma tellimust esitama hakkasin, ütles klienditeenindaja mulle midagi sellist: "Omg, you're so perfect. Your style is so perfect. I like everything you're wearing, literally it's just perfect. *Mingi tekst veel firmanimedega seoses, aga ei jaganud matsu ära* Oh, I'm sorry, you probably think I'm crazy." Väga selline black lady tekst oli.
Devini sõbrad käitusid ka nii ghettolt, polnud varem siin kokku puutunud selliste inimestega. Valged inimesed, käituvad nagu tumedad. Midagi uut. Kirjutasin siia mõned näited ka, kuidas nad täpselt rääkisid, aga ei tea, ei usalda enam midagi väga kirjutada blogisse. Stalkers everywhere.Kirjutan nüüd ka äsja lõppenud koolinädalast. Eksameid oli palju, mitmed eksamid kestsid mitu päeva, sest tunniplaanis mingeid muutusi ei tehtud, ehk ühes päevas oli aega ühte eksamit teha vaid 45 minutit.
Contemporary World Issues eksam läks ülihästi. Sain maximumpunktid ehk A+ hindeks.
Algebra 2 - 95% sain tulemuseks ehk A. Naljakas oli teha matemaatikatesti, kus vastusevariandid on ette antud.
Tech.Comm. 11 - Writing osast sain 27,5p/30st ning punktid läksid maha ainult tobedate grammatikavigade pärast. Testi teises osas, kus oli vocabulary ning kirjandus, valikvastustega jällegi, sain 72p/80st. Kokkuvõtteks sain A selle eksami.
Art- See eksam oli väga jube. Ei teagi tegelikult mis ma hindeks sain.
Yearbook- sealne eksam oli lihtne, usun et sain A+. Pidime lihtsalt ühte fake yearbooki lehte, mille õpetaja oli koostanud, kritiseerima.
Biology- Mr.Wykoff ja tema mälu. Tunni alguses palus ta mul asjad laualt ära panna, sest ta ei mäletanud, et oli mul lubanud raamatud + vihikut kasutada. Rääkisin temaga veidi ning teised ütlesid ka, et ta päriselt lubas mul neid kasutada. Ütleksin, et see oli kõige raskem eksam. Kuigi kõik oli jällegi valikvastustega ei olnud see eksam nii lihtne. Sain38p/50st ehk mitte kõige parem tulemus, aga veerand ja poolaasta tulevad vähemalt A'd või A+'d.


Inglise keele test nt. Masinad kotrollivad automaatselt ära need vastused. 

Tegelikult päris kõike joonistama ei pidanud, kuid pidi 3-4 objekti valima ning kustutuskummi kasutamine polnud lubatud ning aega oli vaid 45 minutit. 

Hinded on Q2 tulbas. Bioloogia langes ehk paar punkti, pole kindel, aga muidu jah pea kõik hinded A+. 


Oli ikka hea meel küll kui kõik eksamid läbi said lõpuks ning vähe rahulikumalt olla sai jällegi.
Vahepeal olid meil muidugi ka korvpallimängud. Üks mäng oli kodus ning peale mängu läksin isa juurde ja võtsin mikrofoni ning rääkisin lihtsalt eesti keeles suvalist teksti. Enamus inimesi oli selleks ajaks juba saalist väljunud. Isa arvas, et ma raudselt ropendasin suvalisi asju kokku.Reedel hakkas viimaste tundide ajal jälle lund sadama ning oli üsna tuuline, seega katkestati õhtul toimuma pidanud kuttide kossumäng ning üldse kõik peale kool tegevused ehk trenn jäi ära. Laupäeval on meil jälle mäng. JV kaotas kuigi tegelikult oli meie tiim tugevam kui Highland, lihtsalt me mängisime nii halvasti. Varstity võitis. Umbes kuu aega kestab veel korvpallihooaeg. Sellel tuleval nädalal on meil 4 mängu, ulme.Awesome Tallinn

Hommikune vaade.

Mis juhtub siis, kui oma telefoni korraks kuhugi jätad. Kunstitunnis. 
Devan

Allpool põhikutid kunstitunnist. 

Donnie

Quiton

Luke

Tagaplaanil Chayanne

Sain oma Ridgedale Rockets pusa ning Ridgedale Athletes sweatpantsid koos mu nimega kätte lõpuks, wii. 


Ühel laupäeval oli meil ka teammeal Perkinsis. Nagu ikka, jäime me hostõega veidi hiljaks, see tundub juba traditsioon olevat meid tundes. 


GIANT muffinid
Kole talv oli vahepeal jälle. Ilm muutub tõesti koguaeg. 


Vahepeal oli meil üks mäng Northmores. Kõige toredam selle juures oli see, et võp Franzi Saksamaalt käib Northmores ning ta mängib ka kossu. Jooksime vastu üksteisele ja kallistasime. Mängus oli päris naljakas, kui me üksteist kaitsesime. (Ma ei oska korvpalli termineid üldse eesti keeles kasutada.) I was defending her, she was defending me.. Peale mängu rääkisime veel juttu ning loodetavasti teeme koos midagi millagi kui korvpalli hooaeg läbi on, ühe mõnusa movienighti näiteks. 

Veebruaris tuleb meil orientatsioon ka, kuhu nii Franzi kui ka võp Saksamaalt Jannis(elab minu linnas) läheb, jeesshh näeb neid jälle. Kuna see pole see originaalkuupäev, siis ilmselt väga palju inimesi ei tule kahjuks. 
Igatahes rääkisime ükspäev Franziga, kuidas ma pole kunagi Saksamaal käinud ning ta kutsus järgmine suvi mind külla talle. Hullult vinge oleks minna muidugi. 

Varsity team enne  hümni , kõik vaatavad lipu poole ning enne igat Varsity mängu alustatakse teadustamisega, et "We live in the greatest country of the world.." ja mängitakse hümni. 

Mõned pildid Northmore koolist, tegelikult väga tavaline disain usa koolidel. Kuid lihtsalt meie kool on vanem(loe:väga vana).Kaunis koolibussi sisemus ning Hannah. (Buss veel ei sõitnud, kui buss sõidab, siis ollakse reeglitega bussis üsna ranged.)Vahel on hommikud ilusad. 

Mõnikord juhtub nii, et kunstis tuleb midagi hästi välja, kuigi see töö polnud veel lõpetatud siis. 

Jällegi keegi(seekord Hannah) sai mu telefoni enda valdusesse.. 


Poiste kossumäng @Harding. (Meie kool ei näe nii ilus välja)


Meie kutid mustas. 


Iga kord kui meil on mängud, siis otsustatakse mida me tiimina kandma peame. Tihtipeale kanname oma neid travel suite. Ise tunnen end küll endiselt väga veidralt, kui dressipusa, dressipükste ning tossudega koolis käima pean. Aga no kuna peab kandma, siis pole midagi teha. Jake ahistab Jazi


Telefon rööviti ära jälle.. :D
 Vasakul Katie ning paremal Emma, nendega istun lõunal. 

Kaitlyn, istume lõunal koos. 

Rachel, JV põhitreener. 
(Tagaplaanil istun mina jeje.)


Mr.Paige, üks kohutava huumorimeelega onu, kes meiega istub lõunal. Tema naljad on lihtsalt nii.. rängad :D. 

Mr.Johnson, teine ulmeline kuju, keda lõunal taluma pean :D. 


Mõned pildid reedesest lumesajust ka. 


No comments:

Post a Comment